Z důvodu nařízení Vlády ČR je Černé divadlo HILT od března 2020 dočasně uzavřeno. HILT black light theatre is temporarily closed since March 2020.

UVOD FB Theo osobni Noc Divadel 2019

Benefiční večer na pomoc seniorům Život90"Musíte vstoupit do tmy, abyste spatřili světlo." To tvrdí herci černého divadla HILT i jejich diváci. Jejich představení totiž skutečně probíhají v naprosté tmě, pod UV zářivkami, kde pouze speciální barvy kostýmů a rekvizit září. Díky tomu na jevišti vznikají různé optické iluze, například to, že tanečník může levitovat.

Svým působením si od roku 2007 tento soubor vysloužil např. dvě ceny světové divadelní olympiády 2018 v Indii, v létě 2019 uspěli v Číně jako tvůrci světové show pro uvedení nového elektromobilu.
Třetím rokem se HILT připojuje k Noci divadel. Tento den věnovali již vstupné v předchozích letech na pomoc SOS Dětským Vesničkám nebo Toulavým Tlapkám.

Letošní ročník je nejen 30. oslavou Sametové revoluce. Představení je pořádáno jako benefiční večer na pomoc seniorům v nouzi. Pomoc těm, kteří jsou mnohdy opomíjení a bezmocní, osamocení. Nadace Život90 jim mnohá léta pomáhá. Vstupné z této akce bude věnováno právě jim.

K Černému divadlu HILT se připojilo několik umělců, kteří vystoupí, jako hosté. Jsou jimi zpěvačka Tereza Kyndlová, herec (tento večer moderátor) Pavel Krejčí a travesti umělec "Miss Angelika".


Přijďte i vy podpořit Život90 volitelným příspěvkem Kč 50.- Kč 100.- nebo Kč 200.- dle vlastního uvážení.

Email (pro dotazy k noci divadel / rezervace): hoidekr@gmail.com

Facebook akce: https://www.facebook.com/events/942807639411846/

 

 

vhodne pro deti od

bezbarierovy pristup

GROUP DISCOUNTS

SKUPINOVÉ SLEVY

PRIVATE SHOW FOR YOUR EVENT

SOUKROMÁ SHOW PRO VAŠI AKCI