Black Light Theatre HILT Blog Black light theatre Prague Teatro negro de Praga Schwarzlichttheater Prag Cerne divadlo HILT trailer Funny :-) TV commercial Tourist in Prague HILT Black light theatre Prague Black light theatre Prague Teatro negro de Praga Schwarzlichttheater Prag Cerne divadlo HILT trailer Funny :-) TV commercial Tourist in Prague HILT Black light theatre Prague Black light theatre Prague Teatro negro de Praga Schwarzlichttheater Prag Cerne divadlo HILT trailer
black light theatre hilt prague

Teatro Negro Praga HILT logo 2

photo and video black light theatre

contact black light theatre

press black light theatre

  Facebook_logo_square.png  tik-tok-logo-transparent-square-11582571927yuvdhqij5h.png  Instagram-logo-square.jpg  youtube-square-icon-250x250.png  297_whatsapp504.jpg  images.jpg

Noc divadel 2023 Leontinka | Black light theatre - černé divadlo HILT

 

Černé divadlo HILT  pro Nadaci Leontinka 2023

VSTUPENKY LZE ZAKOUPIT POUZE ONLINE, NIKOLI NA MÍSTĚ

OBĚ PŘEDSTAVENÍ JSOU VYPRODÁNA, DĚKUJEME!!!

Každý rok při Noci divadel, věnujě HILT celý výdělek z představení pokaždé na jinou nadaci. Předchozí ročníky to byly SOS dětské vesničky, Toulavé tlapky, Nadace Krtek, Život90 a další. Tento rok se soubor rozhodnul pomoci Nadaci Leontinka. Herci hrají bez nároku na honorář a veškeré vstupné obdrží nadace jako dar. Kromě černého divadla čeká diváky překvapení v podobě několika hostů z různých uměleckých žánrů.

Černé divadlo je netradiční žánr. Herci i rekvizity září v absolutní tmě. Vzniká tak vizuální efekt. Mezi nejúspěšnější soubory v České republice patří Černé divadlo HILT Praha. Mimo svou malou stálou scénu v Praze, kde diváky vítají v prostoru se základy ze 16. století s pouhými 50 místy –⁠ a to vyprodali nedávno Národní divadlo Guatemaly ve Střední Americe s 2000 místy.

Tento výjimečný večer přijdou hosté, diváci tedy uvidí ukázky černého divadla, ovšem i hosty z hudebního světa a zábavního průmyslu. 

ČERNÉ DIVADLO HILT: https://www.hilt-theatre.cz/  (Theodor Hoidekr, Štěpánka Pencová, Adéla Doskočilová, Sophia Šípová Šilhánková, Gabriela Kuhnová, René Zounar, František Stehlík, Petra Široká, René Zounar, Martin Mackovič)

PAVEL KREJČÍ: https://youtu.be/MVJL7gar36g?feature=shared

MILADA KAREZ: https://youtu.be/kL818ChqKy4?feature=shared

TEREZA KYNDLOVÁ: https://youtu.be/xYxYiuAi6y4?feature=shared

MISS ANGELIKA: https://youtu.be/IskPrPBxTqQ?feature=shared

SIMONA MAIEROVÁ: https://youtu.be/IzhpwEn9J2w?feature=shared

Powered by AllEvents.in